Vinil Mesh Baskı

Vinil Mesh Baskı Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Genellikle branda baskı olarak bilinen vinil mesh baskı, en çok tercih edilen baskı ve reklam türlerinden biridir. Vinil afiş, son derece dayanıklı ve hafif olması sebebiyle baskı yapılabilmeye çok uygundur.

Dijital baskı yapılan malzemeler arasında en çok kullanılan baskı malzemesi olan vinil hem uygun fiyatlı hem de dayanıklıdır.

Vinil Mesh Baskı Kullanım Alanları

Vinil baskı, tanıtım ve pazarlama amacıyla genellikle dış mekânlarda kullanılmaktadır. Özellikle afiş, poster, stant ve tabela gibi reklam araçlarında sıkça tercih edilmektedir. Hafif ve sağlam yapılı bir malzeme olduğu için kullanım alanları çeşitlendirilebilmektedir. Branda baskı renk doygunluğu açısından oldukça uygun bir malzemedir. Baskının kalitesi ve renklerin canlılığını iyi derecede yansıtır.

Vinil baskı yalnızca özel işletmeler değil kamu kuruluşları tarafından da çokça tercih edilmektedir. Reklam ve tanıtım amaçlı baskı uygulamalarında, pankart ve afiş yapımında, duvar kaplama, cephe ve bina germe kaplamada, fuar ve stant baskısı olarak da kullanılmaktadır.

Mesh baskı aynı zamanda diğer malzemelere ve baskı türlerine göre daha uygun fiyatlı seçenekler sunduğu için tam bir fiyat performans ürünü olarak adlandırılabilir.

Vinil baskı projenize özel olarak üretilmektedir. Vinil branda baskı örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.