AVM Standları

AVM Standı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

AVM’lerin yaşam tarzımızın iyice içinde yer almasıyla birlikte büyük yapılarda değerlendirilmesi gereken geniş orta alanlar, katlar arası geçişte dikkat çekici ve yol üzerinde bulunan alanları değerlendirmek üzere AVM standları kurulmaya başlandı.

Bu standlar hem bir mağaza yapısında hem de açık değerlendirme gereken ürünler için bir vitrin konumunda olmaya başladı. AVM standları yalnızca geniş alanlarda mağaza mantığıyla çalışma gerçekleştirmek için değil, mağazalar içerisinde ürün sergilemek için de kullanılmaktadır.

Örneğin kozmetik mağazalarındaki küçük kozmetik ürünlerinin sergilenmesi bu standlarda yapılır. AVM standının başarılı kullanım şekillerinden bir tanesi de zincir mağazalar içerisinde bulunan farklı markalara ait reyonlar gibi düşünülebilir. AVM standları sayesine marka ortaklıkları da çok fazla yapılmaktadır.

AVM Standları Neden Önemlidir, Kullanıcıya Faydaları Nelerdir?

AVM standları, özellikle iş birliği kurulabilecek markalar için hem alan hem de ekonomik olarak çeşitli fırsatlar sunmaktadır. AVM standlarının özellikle ürüne ya da hizmete özel tasarlanması son kullanıcı olan müşterilerinizin daha çok dikkatini cezbedecektir bunun yanı sıra standart tasarımları da mevcuttur. Genellikle kare yapıda kenarları açık olarak uygulanmaktadır. Sergilenecek ürün çeşidine göre boyutlarında değişiklik yapılabilmektedir.

AVM standları projenize özel olarak üretilmektedir. AVM standı modellerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.