Bas-Kes Etiket

Bas Kes Etiket Nedir?

Bas Kes etiketler tasarımları yapıldıktan sonra dijital baskı makinelerine gönderilir, baskes folyoya basımı gerçekleştirilen tasarımlar daha sonra optik okuyuculu folyo kesim makinalarına yerleştirilir. Tasarım burada yalnızca görsel kalacak şekilde dekupe edildikten sonra kesilir ve kullanıma hazır hale gelir. Bas kes etiket, az adetlerde kullanılan ve maliyeti oldukça uygun fiyatlı bir görsel üründür.

Genellikle az adetli ve küçük ürün görselleri kullanılmasına rağmen büyük boyutlarda ve yüksek adetlerde de baskes etiketi basılabilmektedir.

Bas-Kes Etiket Nerelerde Kullanılmaktadır?

Bas kes baskı, genellikle hobi çalışmaları, iç ve dış mekân ofis dekorasyonları, araç üzerine işlenen yazılarda, kampanya ve indirim etiketlerinde, ajandalar, organizasyon etiketlerinde, butik mağazalarda, hediye paketlerinde oldukça sık tercih edilmekte ve hoş bir detay yaratmaktadır.

Dış mekânda kullanılacak bas kes folyoların kullanım ömürlerini uzatabilmek için üst katmanına laminasyon işlemi yaptırabilirsiniz. İç mekânda kullanılan bas kes etiketler su bazlı olarak üretilmektedir. Bas kes folyolar her türlü renk üzerine yapılabileceği gibi belirli renkler üzerine de işlenebilmektedir.

Bas-kes etiketler projenize özel olarak üretilmektedir. bas kes etiket örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.