Işıklı Cephe Giydirme

Işıklı Cephe Giydirme Nedir?

Işıklı cephe giydirme direkt olarak binanın ya da bina cephesinin LED ışıklarla kaplanması gibi algılansa da daha estetik bir yapıya sahiptir. Işıklı LED paneller yardımıyla bir tabela görünümü alan dış cephenin tasarımın yapısına göre çeşitli bölgelerinden ışık yansımasıyla oluşturulur.

Mimari olarak gösterişsiz olan binalar bile ışıklı cephe giydirme sayesinde bir sanat eserine dönüşebilmektedir.

Işıklı Cephe Giydirme Çeşitleri Nelerdir ve Nerelerde Kullanılır?  

Tek renk ışıklandırma ile tasarlanabileceği gibi RGB LED’ler yardımıyla renkli bir ışıklandırma da tercih edilebilmektedir.

İç ya da dış mekânlar için uygulanabilen ışıklı cephe giydirme, özellikle cadde üzerinde bulunan mağazaların tercih ettiği estetik görünüme sahip reklam araçlarıdır. Mağazalar dışında, residance, iş merkezleri ve plaza girişlerinde de kullanılmaktadır.

Estetik ve şık görünümüyle uzun vadede konforlu bir kullanım sunan ışıklı cephe giydirme uygulaması kurumunuz için prestijli bir görünüm sağlayacaktır. Özellikle fark edilebilirlik açısından oldukça faydalı olan cephe giydirme uygulaması, kaliteli bir reklam seçeneğidir.

Işıklı cephe giydirme projenize özel olarak üretilmektedir. Işıklı cephe giydirme örneklerimizi görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.