Stadyum LED Perimeter

Stadyum LED Perimeter Ekran Nedir?

Spor müsabakalarının ya da diğer etkinliklerin gerçekleştiği birçok salonda ve açık alanında genellikle sponsor isimleri, reklam verenlerin markaları, takım, taraf logoları için son olarak skorların ilanı için kullanılan özellikle spor kulüpleri için ekstra gelir fırsatları sağlayan LED ekranlardır.

Sağlam ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Yan bölümlerinde bulunan tutacaklar sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir. Ortam ışığının görünümünden bağımsız olarak her ışıkta net okunup görülebilir şekilde tasarlanmıştır.

Stadyum LED Perimeter Ekranlarda FIFA ve TFF Kurallarına Uygun Üretim

Özellikle açık alanlarda ve stadyumlarda kullanılan Perimeter LED ekranlar, yağmur, kar, sıcaklık, nem gibi mevsim koşullarından etkilenmemelidir. Her koşulda çalışacak dayanıklı malzemeden üretilmelidir. Ayrıca futbol, basketbol müsabakalarında gelebilecek ani top darbelerine karşı dayanıklı olmalıdır.

Dengesini sağlayamadan gelen bir sporcunun herhangi bir yerini çarpma olasılığına karşı özellikle üst bölümünde koruyucu yastık kenarları olmalıdır. Aynı şekilde seyirciler içinde güvenlik kriterlerine uyması gerekmektedir.

Perimeter LED ekranlarda uluslararası ve yurtiçi kuruluşların onayını alabilmek için birçok kriteri sağlamak gerekmektedir. Ekranların fiziksel özelliği, piksel kalitesi, güvenliği, ses ve alt yapısı federasyonların kriterlerini karşılayabiliyor olmalıdır.

Son olarak perimeter LED ekranlar seyircinin görüş açısına uygun olarak ayarlanabilecek şekilde ayaklı olmalıdır. Işık ayarları özenle yapılmalıdır. Kullanıldığı alanlarda özellikle stadyumlarda acil çıkışlarda kolaylık sağlamak adına döner tabana ve tekerleklere sahip olmalıdır.

Perimeter LED ekranlarımız tüm standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Stadyum Led Perimeter Ekran Kullanım Alanları Nerelerdir?

Perimeter LED ekranlar genellikle, futbol sahası çevre LED ekranı, basketbol salonu LED ekranı, stadyum LED ekranı ya da stadyum skorboardu olarak kullanılmaktadır.

Stadyum Led Perimeter Ekranlarda Hangi Piksel Aralıkları Tercih Edilmelidir?

Projenizin ölçüleri belirlendikten sonra ölçülerinize uygun piksel aralıklarında ya da daha kaliteli görüntü için da geniş aralıklardaki piksel yapıları kullanılabilir.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm stadyum perimeter LED ekran seçeneklerimiz 2 yıl, ekran kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Garanti koşullarını uzatmak isterseniz ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı garanti paketlerimiz mevcuttur, dilerseniz bu paketler arasından seçim yapabilir ve garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

Uygun fiyatlı seçenekleri ile İstanbul İkitelli’de bulunan ofisimizden fiyat teklifleri alarak projenize göre LED ekran yaptırabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun LED ekranı bulmak, LED ekran modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.