Toplantı Odası Monitörleri

Toplantı Odası Monitörleri Nerelerde Konumlandırılmalıdır?

Zamanlama ve koordinasyonla ilgili sorunları ortadan kaldırmak için kullanılan toplantı odası monitörleri, özellikle birden fazla toplantı odasının bulunduğu şirketler için en pratik çözümü sunmaktadır.

Toplantı odası monitörleri uzaktan erişim ile yönetilmektedir. Bu sayede toplantı salonlarının kullanım saatleri, sunum içerikleri, tanıtım videoları, konuşmacı isimleri gibi detaylı bilgilere ulaşılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda toplantılar bölünmeden dışarıda bulunan insanlara toplantı odasında gerçekleşen etkinlik hakkında bilgi verilmektedir.

Toplantı Odası Monitörü ile Kullanıcıya Sunulabilecek İçerikler

Toplantı odası monitörleri tercihe göre duvar içerisine entegre edilecek şekilde ya da estetik görünüşü itibari ile şık tasarımlı bir kasa içerisine konumlandırılarak duvara monte edilebilen formatlarda hazırlanabilmektedir.

Toplantı odası monitörleri sayesinde;

Birden fazla toplantı odasının bulunduğu alanlarda toplantı odalarına isim verilebilir.
Mevcutta gerçekleşen ya da gerçekleşecek olan toplantının konuşmacısı, konusu ve saati hakkındaki bilgiler görüntülenebilir.
Gün içerisindeki saatlerde dolu ya da boş olduğu ve haftalık programları belirtilebilir.
Toplantı odası ekranları ile organize ilerleyen bir çalışma yürütülebilmektedir.
Katılımcıların kendi programlarını hazırlamasına yardımcı olmaktadır.

Toplantı odası monitörleri Forza Dizayn güvencesiyle her boyutta üretilebilmektedir. Uzaktan merkezi sistemle kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, toplantı odası monitörü modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm toplantı odası ekran seçeneklerimize 2 yıl, ekran kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

 

 

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.