Reklam Monitörleri

Reklam Monitörleri Nedir, Ne İşe Yarar?

En sık alışveriş merkezlerinde, metrolarda ya da cadde üzerlerinde rastladığımız reklam monitörleri son kullanıcıyla çok fazla etkileşimde bulunan reklam yöntemlerinden biridir. Marka reklamları dışında yönlendirme ve bilgilendirme ekranı olarak da kullanılmaktadır.

Reklam monitörleri çoğunlukla görüş hizasında olması sebebiyle yayınlanan reklamların görünürlük oranı benzer türdeki diğer reklamlara oranla %80 daha fazladır.

Özellikle alışveriş merkezlerinde kullanılan reklam monitörleri alışveriş deneyimini canlandırmak ya da mesajınızı iletmek için harika bir yol. En son trendlerden, marka bilgilendirmelerinden haberdar olmak için renkli ve canlı dijital ekranlar tercih edilmesi tüketicinin gözünde ekstra bir prestij kazandır.

Reklam Monitörü Çeşitleri Nelerdir, Nerelerde Kullanılır?  

Reklam monitörleri 3 farklı formattan oluşmaktadır. LED ya da LCD ekran kullanılarak hazırlanan reklam monitörleri uzaktan yönetime de imkân sağlamaktadır. Daha canlı ve daha parlak görüntü sağlamaktadır.

Sabit posterli reklam monitörleriyle tek bir mesaj iletebilirsiniz Kat planı ya da tek bir ana kampanya mesajının iletiminde tercih edilen sabit reklam monitörleri özellikle alışveriş merkezlerinde ve açık hava alanlarında kullanılmaktadır.

Aynı şekilde hareketli posterli reklam monitörleri ile birden fazla mesaj yayınlayabilirsiniz. Bu yöntemler daha geleneksel bir görüntü sağlamaktadır.

Reklam monitörleri genellikle bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı kullanılmaktadır. Her gün duraklarda ve alışveriş merkezlerinde karşımıza çıkan reklam monitörleriyle mesajınız daha etkili ve akılda kalıcı olacaktır.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, reklam monitörü modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm reklam monitörlerine 2 yıl, monitör kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

 

 

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.