LED DMX Bina Giydirme ve Süsleme

LED DMX Bina Giydirme ve Süsleme Nedir?

Şirket binalarınızı, mekânlarınızı ya da proje konumlandıracağınız alanları tek renk ya da DMX yazılımı ile dilediğiniz renk ve animasyonu kullanarak giydirebilirsiniz. Bina süslemesinde sınırsız olanak taşıyan bu yazılım sayesinde ışıklar dilediğiniz şekilde hareket edebilir, dilediğiniz renkte yazılar ya da grafikler yansıtabilirsiniz.

DMX Nedir, Nasıl Kullanılır?

DMX yani açılımıyla Digital Multiplex, merkeze tek bir kablo üzerinden veri akışı sağlayan sistemdir. Bina giydirme ve süsleme, bar, sahne gibi alanların ışık yönetiminde kullanılmaktadır. DMX sistemini kullanarak, RGB (red, green, blue) ya da RGBW (red, green, blue, white) LED’ler ile doğada bulunan bütün renkler elde edilebilmektedir.

LED giydirmelerin birbiriyle senkronizasyonunu sağlayarak düzenli bir biçimde çalıştırır. LED süsleme, tek renk LED bina giydirme, RGB LED ile bina giydirme projeleri farklı yazılımlarla dilediğiniz şekilde kontrol edilebilmektedir. Uzaktan yönetim mümkün olduğu gibi veri aktarıcısı ile manuel olarak da yönetilmektedir.

RGB ve RGBW Led ile Bina Giydirme

RGB ile birleştirilen üç renk 17 milyona varan renk verebilmektedir. RGBW ile ise bu renkler neredeyse 2 katına çıkmaktadır. RGB LED bina giydirme ile ışık oyunlarından, animasyonlara, renk geçişlerinden özel tasarımlara kadar sonsuz seçenek oynatabilirsiniz.

Tek Renk LED Bina Giydirme

Projeniz için belirlenecek tek bir renk ile oluşturulan tek renk LED bina giydirme, uygulanacak alanı son derece dikkat çekici bir görünüme kavuşturacaktır. Evler, spor salonları, iş merkezleri, residancelar ve plazalar da çoğunlukla tek renk LED giydirme tercih edilmektedir.

LED DMX bina giydirme ve süsleme projenize özel ebatlarda üretilmektedir. Uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm LED DMX bina giydirme ve süsleme seçeneklerimize 2 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Garanti koşullarını uzatmak isterseniz ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı garanti paketlerimiz mevcuttur, dilerseniz bu paketler arasından seçim yapabilir ve garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, LED DMX bina giydirme ve süsleme modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

 

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.