Işıklı Totem ve Pilon Tabela

Işıklı Totem ve Pilon (Pylon) Tabela Nedir?

Pilon tabela duyduğunuzda ya da okuduğunuzda yabancı bir terim gibi gözükebilir, ancak her gün yürüdüğümüz, arabayla geçtiğimiz yollarda pilon tabela örnekleri karşımıza çıkmaktadır.  Yüksek bir direk sistemi üzerine yerleştirilen ışıklı tabelalardan oluşmaktadır.

Bu tarz totem tabela örnekleri oldukça gösterişli ve ilgi çekicidir. Kurumunuz için en verimli ve en prestijli seçenek olan pilon tabela birçok sektörde kullanılmaktadır.

Işıklı Totem ve Pilon (Pylon) Tabela Nerelerde Kullanılır, Kimler Tercih Eder?

Totem tabelalar açık alanlarda, cadde kenarlarında, benzin istasyonlarında, şehirlerarası yollarda ve son dönemde belediyeler tarafından ilçe merkezlerinde duyuru yapmak amacıyla kullanılmaktadır.

Pilon tabela özellikle devlet kurum binaları, büyük alışveriş merkezleri, sanayi bölgesinde bulunan şirketler tarafından tercih edilen büyük ve gösterişli reklam tabelalarıdır.

Maliyetleri diğer totem tabela fiyatlarına göre biraz yüksektir, fakat şık ve estetik duruşu ile fark edilebilirliği arttırdığı için performans oranı da yüksektir.  Marka popülerliğini arttırır.

Işıklı Totem Tabela Nasıl Üretilir?

Pylon tabela ya da diğer adıyla totem tabela, gövde ve tepe bölümlerinden oluşmaktadır. Birbirinden bağımsız iki parça olmasına rağmen bir bütün gibi gözükür. Genellikle yüksek çelik borular ya da beton direklerin üzerine kaplama şeklinde üretilmektedir. Özellikle dış mekânlarda kullanıldığı için bu şartlara uyum sağlayabileceği kaliteli malzemelerle, tek bacaklı, çift bacaklı, çelik sac, kompozit, alüminyum ya da vinil germe olarak üretilmektedir.

Genellikle cadde, yol kenarlarında kullanılması tercih edilen totem tabelalar, uzaklık mesafesine göre boyutlandırılabilmektedir.

Işıklı totem tabela projenize özel olarak üretilmektedir. Pilon tabela örnekleri görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.