Broşür Standları

Broşür Standları Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Müze girişleri, alışveriş merkezleri, fuar alanları, seminer ve tiyatro salonları gibi yerlerde konumlandırılan genel akış ve bilgilendirme gibi belgeleri, dergi ya da gazeteleri rahatlıkla, görülebilir bir şekilde sergilemek için kullanılan standlar, broşür stantlarıdır. Broşür standlarının en önemli amacı dergi ya da tanıtım broşürlerinizi daha fazla görünür kılmaktır.

İç mekânlarda ve bekleme salonlarında kullanılan broşürlükler potansiyel müşteri ya da ziyaretçilerinizin olası bekleme anında sıkılmaması ya da herhangi bir kültürel amaç için kullanılması durumunda ön bilgilendirmeye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlar.

Broşür Standı Çeşitleri Nelerdir?

Sergilemek istediğiniz belgeler, iş akışınız ya da ürünleriniz ile alakalı ya da müze, tiyatro sinema gibi kültürel tanıtım amaçlı, yayın akışını belirten broşürler ise ayaklı broşür standları oldukça fazla dikkat çekecektir. Ayaklı broşürlükler kendi içerisinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Zigzag ayaklı broşürlükler, farklı yönlere bakan rafları sayesinde hem dikkat çekici görünüme sahiptir hem de fazlaca ürün sergilenebilmektedir. Yaygın olarak kullanılan bir diğer ayaklı broşür standı ise 3 raflı dergiliklerdir. Broşür standları sayesinde ürünlerinizi hem şık hem de rahat bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Bir diğer broşürlük çeşidi ise katlanabilir broşürlüktür. Farklı birçok modelde üretilen katlanabilir broşürlükler, ihtiyaç dışı hallerde katlanarak kolay bir şekilde saklanabilirler. Ayaklı broşürlükler çoğunlukla tekerlekli bir yapıya sahiptir.

Broşür standları projenize özel olarak üretilmektedir. Broşür standı örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.