Tekstil Çerçeve Light Box

Tekstil Çerçeve Nedir, Light Box Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Tekstil çerçeve yani Light Box LED, alüminyum çerçevelerin LED ışıklarla döşenmesi ve bu LED ışıkların içinde, üzerinde bulunan kumaşı ve kumaş üzerindeki deseni aydınlatmasını sağlayan bir görsel sergileme panelidir. Yabancı dilden çevirilen light box pano ışık kutusu anlamına gelmektedir.

Light box ışıklı pano, salt olarak sergilenen ürünlere daha büyüleyici ve daha aydınlık bir görünüm kattığı, görsel açıdan ürünü daha çekici kıldığı için kullanılır. Kumaş üzerine yapılan baskıların daha kaliteli, daha doygun ve canlı durması sebebiyle kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir.

Light Box Pano Kullanım Alanları ve Kullanıcıya Sağladığı Faydalar

Sergi alanları, restaurantlar, havalimanları, özel sanat galerileri, metrolar, fuarlar ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda hayatın içinde kullanılan light box tabela aynı zamanda dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır.

Light box LED pano diğer ürünlere göre daha canlı ve daha parlak durmaktadır. Bunun yanı sıra tekstil çerçeve tek kullanımlık bir reklam aracı değildir. Kampanya, promosyon, sergi ya da diğer kullanım biçimlerindeki vakti dolduğunda iç tarafında bulunan dijital baskılı kumaş değiştirilerek bir sonraki kullanımlarına hazırlanabilirler.

Light box pano fiyatları, kullanılan LED, enerji merkezi, kumaş ve dijital baskı kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Tekstil çerçeveler projenize özel olarak üretilmektedir. Light box pano örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen Light box LED pano seçeneklerimize 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Garanti koşullarını uzatmak isterseniz ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı garanti paketlerimiz mevcuttur, dilerseniz bu paketler arasından seçim yapabilir ve garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, tekstil çerçeve fiyatları ve çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.