Bilgilendirme Ekranları

Bilgilendirme Ekranları Nedir, Ne İşe Yarar?

Bilgilendirme ekranları, çeşitli noktalarda bilgiye daha kolay erişim amacıyla konumlandırılmış ekranlardır. Video, metin, ses ya da grafikle sunulan tüm bilgileri yansıtabilmektedir. Uzaktan erişim sağlanarak merkezi bir şekilde yönetilebilmektedir.

Bilgilendirme Ekranları Çeşitleri Nelerdir, Nerelerde Kullanılır?

Bilgilendirme ekranları LED, LCD ya da OLED olarak üretilebilmektedir. Aynı zamanda dokunmatik kullanıma da olanak tanıyarak interaktif kullanım sağlamaktadır.

Özellikle alışveriş merkezlerinde yön bulmaya yardımcı olmak, alışveriş merkezi içindeki mağazaların kampanyalarını duyurmak, oteller, tatil merkezleri, eğlence merkezleri ve hastanelerde yön gösterme, bilgilendirme, duyuru gibi süreçler için kullanılır. 

Havaalanı, tren garı ve metro gibi alanlarda yolcuların yönlerini kolayca bulmaları, gelişmeleri takip edebilmeleri ve genel bilgileri öğrenebilmeleri amacıyla, okullarda ders programları, sınav sonuçları, duyurular, sınav tarihleri gibi bir çok bilgilendirme bu ekranlar üzerinden eş zamanlı olarak yapılabilmektedir.

Mağaza vitrinlerinde tanıtım alanlarında galerilerde bilgilendirme amaçlı, Kültür merkezi ve müzelerde alanların bilgilendirme yönlendirmesi yapılır ve aynı zamanda belgesel, film ya da fotoğrafların görüntülenmesini sağlar.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm bilgilendirme ekranlarına 2 yıl, monitör kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, bilgilendirme ekranı modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

 

 

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.