Akrilik (Pleski) Çerçeve

Akrilik Pleksi Çerçeve Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Akrilik çerçeve, alüminyum çerçeve gibi metrolarda, otobüslerde ve duraklarda çokça karşımıza çıkan sergileme ürünüdür. Akrilik çerçeve aynı zamanda belediye binaları, kamu kuruluşları ya da özel şirketlerde de bilgilendirici, yönlendirici görseller içeren işlevsel bir reklam ürünüdür.

Duvara monte edilen ve ön yüzeyindeki mıknatıslar sayesinde açılarak içerisine görsellerin yerleştirilmesi ile kullanılan pratik seçeneklerden biridir. Yüzeyindeki mıknatıslar, aynı zamanda görsel olarak şık bir tasarım oluşturmaktadır.

Akrilik, Pleksi Çerçevelerin Kullanıcıya Faydaları Nelerdir?

Üzerindeki mıknatıs sistemi ile açılan ön kapak, duvarda, olduğu yerde kolayca görsel değiştirmenize yardımcı olur. Akrilik, şeffaf olarak üretilen plastik bir cam çeşididir. Kırılmalara cama oranla daha çok dayanıklıdır. Camdan daha hafif olması sebebiyle bulunduğu yerde ağırlık yapmaz.

Genellikle A4 boyutlarında ve daha büyük seçeneklere tercih edilmektedir. Tek ya da çift yönlü olarak kullanılmaktadır. Işıklı seçenekle de üretilebilir. Zarif yapısı ile şık ve estetik bir görüntü sağlayan pleksi tabela dekoratif olduğu kadar ekonomik bir reklam aracıdır.

Üretim esnasında ince bir film tabaka ile kaplanmaktadır. Kullanmadan önce bu ince film tabakayı çıkartabilirsiniz.

Pleksi çerçeveler projenize özel olarak üretilmektedir. Akrilik çerçeve örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, akrilik çerçeve fiyatları ve çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.