Display Ürünler

Display Ürünler Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Bireysel müşterilerin ya da firmaların en çok tercih ettiği reklam ürünlerinden biri olan display ürünler, her sektörün rahatlıkla kullanabileceği ürün çeşididir. Yabancı dil kökenli display kelimesi göstermek anlamına gelmektedir.

Özellikle fuarlarda, satış noktalarında, promosyon dağıtım alanlarında, seçim, ilan ya da açılış gibi alanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Belirli dönemlerde, özellikle indirim, promosyon gibi sıkça tekrarlanan çalışmalarda tekrar tekrar kullanılabilme özelliği nedeniyle uzun süreli kullanıma sahiptir. Bu şekilde çok fonksiyonlu ürünler reklam açısından oldukça faydalı ve uygun fiyatlı çözümlerdir.

Display Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Display ürünler, farklı modellerde ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Ayaklı display ya da ayaklı banner gibi taşınabilir sistemler kullanıcılar için pratik tanıtım imkânı sağlar. Fuar, kongre, seminer, seçim çalışmaları gibi organizasyonlarda taşınabilir display reklam ürünleri kullanılmaktadır.

En çok kullanılan display ürün çeşitlerinden biri de roll-up banner, metal ya da alüminyum malzemeden üretilen kendinden yaylı sisteme sahip standart roll-up çekildiğinde açılır, ve dilediğiniz zaman kendi içine sarılarak rulo yapılabilir. Roll-up içerisindeki görseller istenildiği zaman değişebilmektedir. Dijital baskı için en avantajlı ürünlerden biridir. İstenilen boyutlarda üretilebilmektedir.

Display ürünler projenize özel olarak üretilmektedir. Display ürün örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.