Araç İçi Ekranlar

Araç İçi Ekran Nedir?

Araç içi ekranlar kullanım alanına bağlı olarak farklı boyutlarda ve farklı yapılarda üretilebilmektedir. Sarsıntılara, darbelere ve araç içerisindeki diğer dış etmenlere karşı dayanıklı yapılarıyla oldukça uzun ömürlü kullanıma sahiptirler. Aracın çalıştırılması ile açılırlar. Uzaktan erişimle kontrol edilerek sorunsuz çalışmaları sağlanır. Tek bir ana merkezden yönetilebilirler.

Araç İçi Ekranların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Araç içi monitörler özellikle otobüs ve otobüs duraklarında, metro vagonları ve metro istasyonlarındaki yönlendirme ekranlarında, metrobüs ve tramvay vagonlarında, havalimanlarında, öğrenci ve çalışan servislerinde durak bilgilendirme ve reklam iletişimleri için kullanılmaktadır.

Araç içi ekranlar Forza Dizayn güvencesiyle her boyutta üretilebilmektedir. Uzaktan merkezi sistemle kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, araç içi ekran modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Araç İçi Ekran Özellikleri Nelerdir?

LED ya da LCD olarak üretilmektedir.
Kullanım şekline göre HDMI, VGA, AV/BNC, ya da DVI gibi farklı giriş seçenekleri bulunmaktadır.
4 mm temperli cam üzerine estetik ekran kasası ile kaplanmaktadır.
Titreşime karşı özel basınç önleyici ile monte edilmektedir.
Elektromanyetik parazitlere karşı korumalı olarak üretilmektedir.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm araç içi ekran seçeneklerimize 2 yıl, ekran kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.