Alüminyum Çerçeveler

Alüminyum Çerçeve Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Metrolarda, otobüslerde ve duvar panolarında oldukça sık karşımıza çıkan alüminyum çerçeveler, pratik ve kolay kullanımı ile oldukça fazla tercih edilmektedir.

Şık görüntüsü ve sağlamlığı ile tercih edilen alüminyum çerçeve profili, uzun süreli kullanımı ile pek çok kullanıcının tercihi. İçerisindeki görsellerin kolayca değiştirilmesi, her türlü bilgi, mesaj ve görselin iletilebilmesi açısından büyük kolaylık sağlıyor.

En yaygın kullanıma sahip alüminyum çerçeve 50x70 ölçülerindedir. Görseli yerleştirdikten sonra ön kısmında bulunan yansıma engelleyici pet plaka reklam görsellerinizi korurken daha rahat görünebilmesini sağlıyor.

İç ve dış mekan kullanımına uygun olarak üretilen rondo çerçeve, önden açılır sistemi ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Alüminyum Çerçeve Çeşitleri Nelerdir?

Alüminyum çerçeveler duvar tipi ve ayaklı olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Genellikle gümüş rengi olarak üretilen alüminyum panolar, arkasına koyulan destek levhasıyla reklam görselinizi katlanma, eğilme ya da bükülmelere karşı korur.

Köşe şekilleri 2’ye ayrılır; rondo köşe ve gönye köşe. Rondo köşe daha parlak ve dekoratifken, gönye köşe alüminyum profillerin ekstra hiçbir malzeme üretilmeden direkt çerçeve olarak birleştirilmesiyle oluşur. Rondo Köşe daha dekoratif ve estetik bir görünüme sahiptir. Alüminyum çerçevelerin iç kısmında bulunan paslanmaz sactan oluşan yaylar kolayca açılıp kapanmasını sağlar.

Alüminyum çerçeveler projenize özel olarak üretilmektedir. Alüminyum çerçeve örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.