LED ve Neon Tabela

LED ve Neon Tabela Nedir?

LED tabela, standart tabelalara oranla daha etkili ve daha dikkat çekicidir. LED tabelalar, gece ve gündüz rahatlıkla kullanılmaktadır. Yapısından dolayı gün ışığında bile mükemmel yansıma yapan LED tabelalar düşük enerji kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebiyle en çok tercih edilen tabelalardır.

Neon tabela ise, özel olarak üretilen cam çubukların ateşte ısıtılması ve içerisine çeşitli renklerde gaz doldurularak yanmasıyla elde edilir. Neon tabelalar, yaydığı keskin ve parlak ışıkla görsel olarak kuvvetli reklam araçlarıdır. Neon harfler, cam ustaları tarafından el emeği ile üretilir. Neon tabelalar canlı ve renkli tasarımları ile birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

LED ve Neon Tabelalar Nerelerde Kullanılmaktadır?

LED tabelalar, her alanda tercih edilmektedir. Özellikle cadde üzeri mağazalar, bilgilendirme ve trafik tabelaları en çok rastlanılan yerlerdir. Dış mekânlarda kullanılacak LED tabela montajına dikkat edilmelidir. Kurulumunun doğru ve eksiksiz yapılması, tabelanızın kullanım ömrü açısından çok önemlidir.

Neon tabelalarda işçilik çok önemlidir, kaliteli üretim tercih edildiğinde uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanılabilmektedir. Diğer ışıklı tabelalardaki gibi siyah boşlukları yoktur ve bu şekilde yazılar daha büyük gözükmektedir. Ayrıca ortamı loş bir şekilde kendi renginde aydınlatacak kadar güçlü ışık üretmektedir.

LED ve neon tabela projenize özel olarak üretilmektedir. LED ve neon tabela örnekleri görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.