LCD Totem ve LCD Raket CLP

LCD Totem ve LCD Raket CLP Nedir?

Totem LCD ekran, iç mekân ve dış mekân kullanımına uygun olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Sabit ayaklı olarak üretilebildiği gibi tekerlekli sistem olarak da üretilebilmektedir, bu sayede farklı noktalara kolayca taşınabilmektedir. Totem LED ekranlar çoğunlukla dış mekânlarda kullanıldığı için her türlü hava şartlarına uygun olarak üretilmektedir.

LCD Totem ve LCD Raket CLP Nerelerde Kullanılır?  

Totem LED ekran ve LCD Raket CLP ekranlar özellikle organizasyonların ilan edilmesinde, kampanya, ürün ya da hizmet ile ilgili duyuruların yayınlanmasında kullanılmaktadır. Yürüyüş yolları üzerinde tek başına kullanılabileceği gibi otobüs duraklarına monte edilerek de kullanılabilmektedir.

Boyutları açısından göz hizasında oluşu, çift taraflı kullanımı oldukça etkili bir alan sunar. Hareketli görüntü özelliği ile birden fazla reklam yayınlanabilen LCD totem display ekranlar uzaktan yönetimle ya da manuel müdahale ile çalışmaktadır.

Alışveriş merkezleri, mağaza içleri, havaalanları ve dış mekânlar için görüntülü reklamlara en uygun kullanıma sahip araçlardır.

Kullanılacak alanın görsel dizaynına ve boyutlarına uygun olarak şekillendirilmektedir. Ayrıca kasa içyapısı olarak düşük enerji tüketimi, yüksek çözünürlük, parlaklık, hareketli görüntü, görüntü süresi gibi ihtiyaçlarınıza uygun olarak üretilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm totem ekran çeşitlerine 2 yıl, monitör kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, totem LED ekran fiyatları ve modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

 

 

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.