Ahşap Stand

Ahşap Standlar Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Sıkıştırılmış ahşap parçaları, kereste ya da suntalamdan üretilen ahşap standlar, şık bir görünüm ve prestijli bir imaj vaat eder.

Genellikle kozmetik ürünleri, limon kolonyası, parfüm, krem gibi kişisel bakım ürünlerinin, organik gıdaların, pastane, lokum, çikolata gibi gıdaların, fırınlarda bulunan hamur işleri, kek, kurabiye gibi gıdaların sergilenmesinde kullanılır. Özellikle tezgâh üzerinde küçük ahşap stand fazlasıyla tercih edilmektedir.

Ahşap yapısı gereği doğal ürünlerin sunumuna görsel açıdan zenginlik katmaktadır. Bu yüzden sıkılıkla tercih edilir.

Ahşap Standların Kullanıcıya Faydaları Nelerdir?

Ahşap standlar, kullanıcının sergileyeceği ürünleri daha zengin ve daha sürdürülebilir göstermektedir. Kolaylıkla demonte edilebilir ve geçmeli yapıda olduğu için kolaylıkla kurulabilir olarak üretilir. Bu sayede dilediğiniz zaman kolayca kurabilir, kullanmadığınız zamanlarda ise çok fazla yer işgal etmeden saklayabilirsiniz.

Ahşap stantlar yüksek kalitede malzemeden üretilmektedir. Bakım istemeyen uzun ömürlü yapısı ile yıllar boyu çok rahatlıkla kullanılabilir. Kasalı, askılı, raf sistemli gibi formlarda ihtiyaçlarınıza uygun olarak üretilen ahşap ürün teşhir standları dilerseniz tekerlekli ya da tekerleksiz olarak kullanılabilmektedir.

Perakende sektöründe en çok kullanılan ürün teşhir standlarından olan ahşap standlar şıklığı ve sağlamlığı ile sergilediği ürünlere dikkat çekmektedir.

Ahşap ürün teşhir standları projenize özel olarak üretilmektedir. Ahşap stand modellerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.