Kepenk Görsel Uygulamaları

Kepenk Kaplama ve Dijital Baskı Uygulamaları

Kepenk kaplama uygulaması genellikle otomatik kepenklere, alüminyum ve çelik kepenklere dış yüzeyden yapılmaktadır. Mağazanızın dekorasyonuna gösterdiğiniz özen ile mağazanız kapalıyken görünen estetik bir kepenkin birbirleriyle dengede olması sizi daha prestijli gösterecektir.

Küçük ya da büyük olarak kepenk ölçülerinize uygun şekilde kepenk kaplama uygulaması yapılmaktadır. Kepenk giydirme çalışmaları mağazanızın tamamlayıcı sistemidir. Kepenginiz kapalıyken bile işletmenizin size ait olduğu bir görüntü iletmesi olumlu etkileşimli reklam biçimidir.

Kepenk Kaplama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Kepenk kaplama, kepengin her bir parçasının ayrı ayrı kaplanması ile yapılmaktadır. Kepenk giydirme dilerseniz belirli bir bölüm halinde kısmi olarak da uygulanmaktadır. Kepenk kaplama folyoları dış etkenlere, hava koşullarına ve neme karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda güneşin etkilerine karşı da dayanıklılık göstermektedir.

Kepenk kaplama renk dayanıklılığını çok uzun süre korumaktadır. Alüminyum ve çelik kepenklerde herhangi bir deformasyona yol açmadan uzun yıllar dayanıklı kullanım ömrü sunmaktadır. Kepenk rengiyle uyumlu olarak hazırlanan ve dijital baskı ile uygulanan renk seçenekleri, kepenk yapısına, girinti ve çıkıntılarına tam oturacak ölçülere göre ayarlanmaktadır. Kepengin yapısına ve diğer özelliklerine uygun olarak hazırlanan kepenk kaplama folyoları işletmeniz için renkli ve çarpıcı bir seçenek sunmaktadır.

Kepenk kaplama uygulaması projenize özel olarak üretilmektedir. Kepenk kaplama örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.