Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Nedir, Nasıl Hazırlanır?

Kanvas kelime karşılığı olarak tuval anlamına gelmektedir. Özel olarak hazırlanan ve dekoratif amaçlı kullanılan kişisel baskılar ya da sanat eserlerinin kopyaları basılabilen tablolardır. Genellikle pamuklu tuval bezine baskı yapılarak hazırlanır. Ahşap şase üzerine gerilerek tablo şekli verilmektedir. Kanvas tablo dijital baskı yöntemleri ile hazırlanmaktadır.

Yüksek çözünürlükte dijital olarak hazırlanan görseller tablo boyutuna göre hazırlandıktan sonra baskı aşamasına geçilmektedir. Kaliteli bir kanvas tablo için kaliteli bir baskı ekipmanı ve tasarım gerekmektedir.

Boyaların yüzeye güzelce yedirilmesi ve yerleşmesi kanvas tablonun daha kaliteli görünmesine yardımcı olacaktır. Kanvas tablo üzerinde kullanılan baskı malzemeleri ve boyanın kaliteli içerikte olması gerekmektedir. Kalitesiz baskı kanvas tablo üzerinde zamanla renk atmalarına ve solmalara sebep olmaktadır. Kanvas tablo yumuşak ve dokusuz hafif nemli bir bez ile temizleyebilirsiniz.

Kanvas tablolar çeşitli fiyat seçeneklerinde üretilebilmektedir. Özellikle üretim aşamasında kullanılan, mürekkepler boyalar, tuval bezinin kalitesi ve ahşap şasesinin ağırlığı, kalitesi gibi etmenler fiyat konusunda belirleyici unsurlardır.

Kanvas tablolar projenize özel olarak üretilmektedir. Kanvas tablo örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.