Önden Müdahale Mıknatıslı Led Ekran

Önden Müdahaleli Mıknatıslı LED Ekran Nedir?

Özellikle büyük m²ye sahip alanlara monte edilen önden müdahaleli LED ekranlar, hem çok kullanışlı hem de uygun maliyetlidir. Önden müdahaleli LED ekranların, içerisindeki bütün güç kaynakları, ana kontrol kartları ve modülleri ön tarafındaki cıvatalar sayesinde kolayca sökülebilir. Bu özelliği sayesinde ekran arkasında boşluk bırakmanıza gerek kalmaz.

Önden müdahaleli mıknatıslı LED ekranlar, diğer LED ekran modellerine göre daha kullanışlıdır, basit bir çerçeve yapısı ile duvara monte edilebilirler. Özellikle ekran boyutunun büyük olacağı ve panelin arka tarafında müdahale edilecek alanın olmadığı durumlarda projeniz için pratik bir kullanım sunacaktır.

Benzer ürünlere göre daha uygun maliyetli olan önden müdahaleli mıknatıslı LED ekranlar, daha uzun ömürlü ve daha az güç tüketmesi nedeniyle tercih edilmektedir. 

Önden Müdahaleli Mıknatıslı LED Ekranların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Önden müdahaleli LED ekranlar özellikle mağaza vitrinlerinde, alışveriş merkezi duvarlarında, mağaza içindeki duvarlarda, konser alanlarında, spor organizasyonlarında, konferans salonlarında ve ana caddelerde bulunan büyük billboardlarda kullanılmaktadır.

Bu gibi alanlarda kullanılması hem arka alan müdahalesinin zorlu olduğu yerlerde daha pratik çözümler uygulamak hem de LED ekranlardan oldukça yüksek performans sağlamaktır.

LED Ekranlarda Hangi Piksel Aralıkları Tercih Edilmelidir?

Görüntünün izleneceği minimum mesafeye göre Piksel sayısının belirlenmelidir.

P2-P5-P8-P10
≤ 3,91 m (minimum 4 metre)
≤ 5,95 m (minimum 6 metre)
6 m – 10 m (6 metre ve 10 metre arası)
≥ 10 m (10 metreden fazla)

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm önden müdahaleli LED ekran seçeneklerimiz 2 yıl, ekran kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Garanti koşullarını uzatmak isterseniz ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı garanti paketlerimiz mevcuttur, dilerseniz bu paketler arasından seçim yapabilir ve garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

Uygun fiyatlı seçenekleri ile İstanbul İkitelli’de bulunan ofisimizden fiyat teklifleri alarak projenize göre LED ekran yaptırabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun LED ekranı bulmak, LED ekran modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.