Metal Stand

Metal Stantlar Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Metal stantlar, tercih edilen ürünlerin satışının sağlanabilmesi için belirli satış noktalarında görsel ve fiziksel olarak konumlandırılan stantlardır. Genel olarak ilgi çekici bir tasarıma sahip olması tercih edilmektedir. Aynı zamanda kolay kurulum özelliği sağlamalıdır.

Dayanıklılık bakımından oldukça avantaj sağlar, Metal yapısından dolayı parlak renklerde çok kolaylıkla üretilir.

Bir ürünün sergilenmesinde, raf sistemlerinin önemli bir yeri vardır. Raf sistemi üzerinde bulunan marka logosu raf sisteminin kalitesi, ve rafların dizilimi ürünün bulunabilirliği ve ulaşım açısından rahat kullanılabilir olması ürünün tercih edilebilirliğini önemli ölçüde arttırır.

Metal stantlar hazırlanırken, sac malzeme, tel ve profil boru gibi malzemeler kullanılır. Tasarım tercihine göre ayarlanan şekillendirmeler sonucunda fabrikasyon malzemelerden arındırılarak boyama işlemi için hazırlanır. İstenilen renge boyanan parçalar son olarak bir araya getirilir ve kullanıcıya sunulur. Metal standlar, dilediğiniz boyda ve ölçüde, dilediğiniz raf sayısına sahip olarak üretilmektedir.

Metal Stantların Kullanıcıya Faydaları Nelerdir?

Metal stantlar, sağlam ve dayanıklıdır. Özellikle market ve kırtasiyelerde ürünleri sergilemek amacıyla kullanılır. Kolaylıkla demonte edilebilmektedir. Bu şekilde daha az yer kaplayarak kullanım ve gönderim kolaylığı sağlar.

Kolay üretilebilmesi ve her çeşit ürünü sergilemede kolaylık sağlaması nedeniyle çokça tercih edilmektedir.

Metal ürün teşhir stantları projenize özel olarak üretilmektedir. Metal stant örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.