LED Mesh Perde Ekran

LED Mesh (Perde) Ekran Nedir?

LED mesh ekran için; perde LED ekran, transparan LED ekran ya da curtain LED ekran gibi isimler de kullanılmaktadır.

Bu ekranlar hafif kasa yapısı, katlanabilmesi, yuvarlanabilmesi ve çok yönlü şekiller oluşturulabilmesi sebebiyle birçok alanda sıklıkla tercih edilmektedir.

LED mesh ekranların piksel aralıkları çok yüksektir ve bu sayede çok büyük alanlarda kullanım kolaylığı sağlarlar. Ayrıca LED mesh ekranların uygulandığı bina cephelerinde içeriden dışarısı çok rahat bir şekilde görünürken, dışarıdan içerisi görünmemektedir.

LED Mesh ekranlar iç ve dış mekânlar için ayrı ayrı üretilmektedir. Kolay monte edilebilmesi ve hafif olması sayesinde dış cephelerde mimari dokuya zarar vermeden uygulanmaktadır.

LED Mesh (Perde) Ekranların Kullanım Alanları Nerelerdir?

LED mesh ekranların büyük boyutları, yüksek piksel kapasitesi ve esnek yapıda olması birçok farklı alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Binaların dış cepheleri, AVM’ler, etkinlikler ve sahne arka planları, tavan dizaynları, club ve eğlence alanları için kullanılmaktadır.

Diğer LED ekranlardan farklı olarak sıra dışı tasarımlara uyacak şekilde esner, katlanır ve cepheye sarılabilir. Uygulandığı alanın ayrılmaz bir parçası gibi gözükebilir. Pratik montaj imkânı sağlar.

Perde ekranlar projenize özel ebatlarda üretilmektedir. Uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

LED Mesh (Perde) Ekranlarda Hangi Piksel Aralıkları Tercih Edilmelidir?

Görüntünün izleneceği minimum mesafeye göre Piksel sayısının belirlenmelidir.

LED Mesh ekranlarda sıklıkla tercih edilen piksel aralıkları; P12 mm, P16 mm, P18.75 mm, P31.25 mm, P40 mm, P60 mm, P62.5 mm, P65 mm, P100 mm

Projenizin ölçüleri belirlendikten sonra bu piksel aralıklarında ya da daha geniş aralıklardaki piksel yapıları kullanılabilir.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm LED Mesh (Perde) Ekran seçeneklerimiz 2 yıl, ekran kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Garanti koşullarını uzatmak isterseniz ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı garanti paketlerimiz mevcuttur, dilerseniz bu paketler arasından seçim yapabilir ve garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

Uygun fiyatlı seçenekleri ile İstanbul İkitelli’de bulunan ofisimizden fiyat teklifleri alarak projenize göre LED ekran yaptırabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun LED ekranı bulmak, LED ekran modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.