Reklam Dubaları

Reklam Dubası Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Farklı boyutlar ve modellerdeki dubaların aynı zamanda reklam için kullanılmasıyla oluşan mecraya, reklam dubası denilmektedir. Genellikle trafikte yayalar ve araçlar için kullanılan reklam dubaları, teknolojinin gelişmesi ve rekabetin farklı boyutlara taşınması ve tüketici ihtiyaçlarının değişmesi ile birlikte reklam verilebilecek en önemli materyaller haline gelmiştir.

Geleneksel reklam çeşitlerinin en eski iletişim kanallarından biri olan duba reklam birçok işletme için tabelası kadar önemlidir. Hatta tabela yerine kullanılan reklam dubaları da mevcuttur.

Reklam Dubalarının Kullanıcıya Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Reklam dubaları oldukça hafif malzemeden üretilmeleri sebebiyle pratiktir ve kolay taşınabilmektedir. Sergilendiği her alanda göze çarpar. Dilediğiniz boyutlarda üretilerek üzerine dijital baskı ile logo, metin, resim ya da farklı yönlendirme işaretleri basılabilmektedir. Aynı zamanda dayanıklı malzemeden üretildikleri için açık alanlarda her türlü hava koşullarına dayanıklılık göstermektedirler.

Ayrıca reklam dubaları diğer bütün reklam mecralarına göre uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Dubalar, kullanıcı firmalar tarafından mağaza önlerinde ve cadde üzerlerinde konumlandırılmaktadır. Tabelalar gibi kullanıcı firmaları temsil etmektedir. Çok yönlü formda olduğu için her yönüne farklı bir reklam basılabilir ya da farklı yönlerden gelen tüketicilerin dikkatini çekmek için kullanılabilir.

Reklam dubaları projenize özel olarak üretilmektedir. Reklam dubası örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.