Dezenfektan Standları

Dezenfektan Standı Nedir, Neden Önemlidir?

Covid-19 ile mücadele edilen şu son günlerde dezenfektan standlarının önemi oldukça artmıştır. Kamuya açık her alanda kolayca ulaşılabilir olması ve kolay kullanılır olması en çok aranan özelliklerinden biri olmuştur.

Ellerin devamlı farklı yüzeylerle temas halinde olması bireyleri, mikrop ve bakterilere karşı daha korunmasız hale getirmektedir. Virüs bulaşıcılığının azaltılması amacıyla alınacak önlemlerin en başında dezenfektan kullanımı gelmektedir.

Hastane, alışveriş merkezleri, restoranlar, mağazalar, marketler ve topluma açık her alanda farklı türlerde dezenfektan standları kullanılması virüslerin farklı yüzeylere transfer olmasının ya da hastalık oranını arttırmasının önüne geçecektir.

Kolay kurulumu ve kullanımıyla oldukça pratik olan dezenfektan standı çeşitleriyle hem işletmenizin güvenirliliğini arttıracaksınız hem de dezenfektan standlarına uygulanan reklam tanıtım gibi baskılarla işletmenizin reklamını farklı yerlerde konumlandırma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Ayrıca işverenler, iş güvenliği kanununun ilgili maddelerinde, iş yeri hijyeni ile iş güvenliği ve sağlığı önlemlerini almakla, gerekli malzemeleri temin etmekle yükümlü tutulmaktadırlar. Aksi takdirde cezai uygulamalara maruz kalınabilmektedir.

Dezenfektan Standı Çeşitleri Nelerdir?

Dezenfektan standları farklı kullanım şekilleriyle birbirlerinden ayrılmaktadır. Duvara sabitlenen el dezenfektanı standları, yapıştırma bandı ya da vidaları ile duvara montelenerek kullanılmaktadır.

Sensörlü dezenfektan standları, dilerseniz duvara monte, dilerseniz kendi standı ile üretilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Manuel kullanıma sahip olabileceği gibi pedallı sistemi sayesinde ayak ile basılarak dezenfektan erişimi sağlanmaktadır. Dezenfektan standlarında firmanızın ya da markanızın logosunun kullanıldığı özel kurumsal çözümler de sunulmaktadır.

Dezenfektan stantları projenize özel olarak üretilmektedir. Dezenfektan standı örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.