Ahşap Çerçeve

Ahşap Çerçeve Nedir?

Ahşap çerçeveler, iç mekânların dekorasyonuna şık bir dokunuşla estetik görünüm kazandıran çerçeve çeşitleridir. İçerisine tercih edilen renk, kalite ve baskı da görseller düzenlenebilmektedir.

Görsel boyutunuza özel olarak üretilen ahşap çerçeveler, kullanıldıkları mekânlara sıcaklık hissi sağlamaktadır. Ahşabın doğal yapısı sayesinde uzun yıllar kullanıma elverişli dayanıklı yapısı ile diğer çerçeve çeşitlerinden daha fazla tercih edilmektedir. Dilediğiniz renk ve boyutlarda ahşap çerçeveler üretilebilmektedir.

Ahşap Çerçeveler Nerelerde Kullanılır?

Ahşap çerçeveler genellikle, sergi salonları, oteller ve özel şirketlerde tercih edilmektedir. Klasik ve modern kalıplarla üretilebilen ahşap çerçevelerin çok geniş seçenekleri bulunmaktadır. Estetik görünümü ve uzun yıllar kullanılabilen, ahşap çerçeveler aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sanatsal parçaların çerçevelemesinde kullanılan en prestijli ve en şık ürün olan ahşap çerçeveler genellikle el işçiliği ile üretilmektedir. Uygun boyutlarda hazırlanan çerçeveler daha sonra boyama ve cilalama işlemlerinden geçip kullanıma hazır hale gelmektedir. Sergilenecek görselin içeriğine göre ahşap çerçevelerde genellikle gümüş ya da altın varak tercih edilmektedir.

Ahşap çerçeveler aynı zamanda, yağlı boya eserler, puzzle, el işlemesi kumaş tablolar, özel grafik posterler ya da bayrak gibi ürünlerde de kullanılmaktadır. Müze, gibi alanlarda sergilenen ürünler için ahşap çerçeveye cam ya da akrilik ön kapatma da uygulanmaktadır.

Ahşap çerçeveler projenize özel olarak üretilmektedir. Ahşap çerçeve örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.