Kumlama Folyo

Kumlama Folyo Nedir?

Cam üzerine buzlama görüntüsünün verilmesine yardımcı olan bir yöntemdir. Kumlama folyo açık hava reklamlarında oldukça fazla kullanılan yöntemlerden biridir. İç mekânlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Buzlu cam folyo genellikle ofislere uygulanan, ofise ekstra hava katmaya yardımcı bir uygulamadır. Aynı zamanda toplantı odası gibi mekânların dışarıdan görünmesini engeller. Cam kumlama folyo, ofisinize kurumsal zarif ve elegan bir görünüm katar. Kumlama folyo üzerine direk baskı yapılara kya da sade bir şekilde kullanılabilir.

Kumlama Folyo Nerelerde Kullanılır?

Buzlu cam folyo özellikle ofis bölmelerinde, kapılarda, duşa kabinlerde kullanılmaktadır. Kumlama folyoda hatalar çok net belli olacağı için çok dikkatli bir uygulama, titiz bir çalışma gerektirmektedir. Özellikle zemin üzerinde toz kalmaması gerekmektedir. Aynı zamanda dekor folyosu olarak da bilinen kumlama folyo, uygulandığı cam alanın dışardan görünmesini engellemektedir. Ayrıca buzlu cam folyo uygulandığı alana derinlik katmaktadır.

Kumlama folyo kendinden yapışkanlı bir dokuya sahip olduğu için hafif esnektir. Kumlama Folyo üzerine doğrudan baskı yapılabilmektedir. Hem tek başına hem de üzerine yapılabilecek herhangi bir tasarım baskı ile oldukça dekoratif bir görünüme sahiptir.

Cam kumlama folyo projenize özel olarak üretilmektedir. Kumlama folyo örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.