Asansör İçi Ekran

Asansör İçi Ekran Nedir?

Asansör içi ekran, konumlandırılan reklam, ürün ya da hizmet tanıtımlarını son kullanıcıya direkt olarak ulaştırabilen en etkili iletişim araçlarından biridir. 

Asansörde süren kısa yolculuklar, başka herhangi bir işe odaklanma gerektirmediği için verilen kısa mesajlar ve kullanılan az görsel ile akılda kalıcılığı arttırmaktadır.

Asansör yapısına uygun olarak farklı seçenekler ve boyutlarla konumlandırılacak asansör LCD ekran çeşitleri için danışmanlarımızla iletişime geçebilir uygun fiyatlı çözümlerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Asansör İçi Ekran Çeşitleri Nelerdir?

Asansörünüzün boyutlarına uygun, kullanıcıların görüş mesafesinde bir ekran seçmek vereceğiniz mesaj için oldukça önemlidir.

Asansör İçi Ayna Arkası LCD Ekran, şık ve prestijli görüntüsü sebebiyle son dönemlerin en çok tercih edilen yöntemlerinden birisidir. Ayna ile asansör cephesi arasına konumlandırılır. Üzerine özel aparatı ile ayna monte edilmektedir. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilmektedir. Ekran kapalıyken tamamen bir ayna görünümündedir. Özellikle ışığın az olduğu alanlarda kullanılması tavsiye edilmektedir. Uzaktan yönetim ya da veri aktarımlı şekilde çalışabilmektedir.

Asansör içi ayna ekran, ayna ölçülerine göre boyutlandırılma yapılmaktadır. Aynanın sırlı bölümü ekran boyutlarına göre boşluk bırakılarak üretilir. Işıktan etkilenmeyerek her türlü ışıkta net görüntü verir. Ekranın açık ya da kapalı olması fark etmeksizin ekran her zaman görünmektedir.

Asansör içi ankastre ekran, kabin malzemesi üzerine 3 ila 5 cm kalınlığında olacak şekilde kilitli sistem ile monte edilir. Işıktan etkilenmeyerek her türlü ışıkta net görüntü verir. Uzaktan, ağ kablosu ile ya da USB ile veri aktarımı şeklinde yönetilmektedir. En çok tercih edilen boyutları 22” LCD ekrandır.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm asansör içi ekran çeşitlerine 2 yıl, monitör kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, asansör içi LCD ekran fiyatları ve modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

 

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.