Işıklı Pleksi Tabela

Işıklı Pleksi Tabela Nedir?

Işıklı pleksi tabela, akrilik malzemeye şekil verilmesiyle oluşturulur. Akrilik malzeme yapısı gereği oldukça sert ve dayanıklıdır. Gün ışığında kaliteli ve zengin bir görünüme sahipken geceleri de kullanılan LED ışığın ve akriliğin parlaklığı sayesinde estetik ve şık duracaktır.

Akrilik tabelalar zahmetsiz ve oldukça klasikleşmiş bir kullanıma sahiptir. Tabela denildiğinde akla ilk gelen seçenek ışıklı pleksi tabelalardır.

Pleksi Nedir?

Pleksi, akrilikten şeffaf, renkli, buzlu gibi seçeneklerle üretilebilen plastik bir cam çeşididir. Cama göre kırılmalara daha çok dayanıklıdır. Aynı zamanda camdan daha hafiftir ve eş değer cama göre ısıyı %20 oranında daha az iletmektedir.

Işıklı Pleksi Tabelaların Kullanım Avantajları Nelerdir?

Işıklı pleksi kutu harf tabela sistemleri parlak ve göz alıcı olması istenilen şekil ve renklerde rahatlıkla üretilebilmesi ve diğer tabelalara oranla maliyetinin çok daha uygun olması çok sık tercih edilmesine sebep olmaktadır. Ayrıca parlak renklerde olması potansiyel müşterilerin dikkatini daha fazla cezbetmesi sebebiyle de görsel olarak tercih edilme nedenleri arasındadır.

Bununla birlikte ışıklı pleksi tabelaların kullanım ömrünün daha uzun olması için her yıl düzenli olarak bakımının yaptırılması gerekmektedir. Temizlenmemesi durumunda harfler içerisinde gölgeler oluşarak ışığın daha az yansımasına neden olabilir.

Işıklı pleksi tabela projenize özel olarak üretilmektedir. Pleksi tabela örnekleri görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.