LED Totem

LED Totem Nedir?

LED Totem ekranlar, gün ışığında bile rahatlıkla görünebilecek özel tasarım LED’lerle oluşturulan oldukça büyük reklam tabelalarıdır. LED totemler genellikle açık havada kullanıldığı için her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olarak üretilmektedir.

Reklamcılıkta kullanılan etkileşimi yüksek yöntemlerden biridir. Tüketiciyle en çok buluşan LED ekranlardan biri olan LED totemler yapılan araştırmalara göre diğer reklam çeşitlerine oranla %75’lere varan yüksek geri dönüş olanağı sağlamaktadır. Totem ekranlar, reklamınızın doğrudan tüketiciyle iletişime girmesini sağlar. İhtiyaç duyulan her yerde kullanılması totem ekranların tercih edilirliğini arttırmaktadır.

LED Totem Ekranların Kullanım Alanları Nerelerdir?

LED totem ekranları, özellikle yaya trafiğinin çok fazla olduğu bölgelerde, ana caddelerde alışveriş merkezlerinin bulunduğu yerlerde konumlandırmak reklam kampanyanızın daha etkili çalışmasını sağlar ve daha çok kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.

LED Totem ekranlar aynı zamanda spor müsabakalarının gerçekleştiği salonlarda skorboard olarak, açık hava konserlerinde, mitinglerde yansıtma ekranı ve bilgilendirme ekranı olarak kullanılmaktadır.

Totem ekranların genellikle büyük ölçülere sahip olması ve açık havada kullanılması nedeniyle yönlendirme ve iletişimi uzaktan yapılmalıdır. Bu sebeple ana kasasında kullanılan kontrol kartları, erişim mesafesi göz önünde bulundurularak uzaktan erişimi kablosuz olarak desteklemelidir.

LED Totem Ekranlarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

LED totem ekranlar özellikle açık havada kullanıldığı için, güneş ışığı, şiddetli rüzgar, kar, yağmur, fırtına gibi mevsim koşullarından etkilenmeyecek şekilde olmalıdır. Ayrıca ekranın büyüklüğü sebebiyle yüksek sıcaklıklarda panel ısısının sabit olması gerekmektedir.

LED totem ekranın büyüklüğü ve üzerine yerleştirileceği direğin yüksekliği gibi konular LED totem fiyatlarını etkilemektedir. Uygun fiyatlı seçenekleri ile İstanbul İkitelli’de bulunan ofisimizden fiyat teklifleri alarak projenize göre LED ekran yaptırabilirsiniz.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm LED Mesh (Perde) Ekran seçeneklerimiz 2 yıl, ekran kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Garanti koşullarını uzatmak isterseniz ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı garanti paketlerimiz mevcuttur, dilerseniz bu paketler arasından seçim yapabilir ve garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun LED ekranı bulmak, LED ekran modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.