Led Pixel Mesh Ürünler

Led Pixel Mesh Ekran Nedir?

Her zemin üzerine rahatlıkla uygulanabilen, transparan ve esnek yapısı ile özellikle binaların ön cephelerinde ve mekân giydirmelerinde kullanılan ekranlara LED mesh ekran denilmektedir.

LED pixel mesh ekranlar şeffaf duvar görünümünde tasarlanmaktadır. Bu şekilde her projeye göre özelleştirilebilmektedir. Pixel mesh ekran ile yapılan uygulamalar, uygulandıkları projenin mimari detaylarını ön plana çıkararak yapıyı daha dikkat çekici hale getirmektedir.

LED mesh ekranlar DMX sistemi ile kontrol edilmektedir. Kullanıcı dilediği zaman aydınlatma renklerini değiştirebilir, açma, kapama yapabilir, müzik ritmi ile senkronize hareket eden ışık akışı yaratabilir. LED teknolojisi ile üretilen ekranlar %70’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.

LED Pixel Mesh Ekranların Kullanım Alanları Nerelerdir?

LED pixel mesh ekranların istenilen boyda ve şekilde üretilebilme avantajı, yüksek piksel kapasitesi ve esnek yapıda olması birçok farklı alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Binaların dış cepheleri, camii mahyaları, AVM’ler, etkinlikler ve sahne arka planları, tavan dizaynları, club ve eğlence alanları için kullanılmaktadır.

LED pixel mesh ekranlar esnek yapıda ve transparan olduğu için oval mimarilerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca camii mahyaları gibi transparan mesh perde kullanımı gerektiren alanlar için hem uygun fiyatlı hem de görsel açıdan istenilen kalitededir.

Diğer LED ekranlardan farklı olarak sıra dışı tasarımlara uyacak şekilde esner, katlanır ve cepheye sarılabilir. Uygulandığı alanın ayrılmaz bir parçası gibi gözükebilir. Pratik montaj imkânı sağlar.

Kullanılacak olan projeye bağlı olarak, LED sayısı, LED aralıkları, pixel değerleri, ana kasasının oluşturulması, projenin konumuna göre döşenmesi, iç ya da dış mekânda kullanılacak olması, hava şartlarından etkilenmemesi için ana yönetim kutusunun konumlandırılması gibi konular belirlenmelidir.

Pixel mesh ekranlar projenize özel ebatlarda üretilmektedir. Uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Koşulları

Kullanımınıza uygun olarak belirlenen tüm LED mesh pixel ekran seçeneklerimiz 2 yıl, ekran kasalarımıza ise 10 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Garanti koşullarını uzatmak isterseniz ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı garanti paketlerimiz mevcuttur, dilerseniz bu paketler arasından seçim yapabilir ve garanti sürenizi uzatabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun çözümü bulmak, LED mesh ekran modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.