Cam ve Cephe Reklam Giydirme

Cam ve Cephe Reklam Giydirme

Cam reklam giydirme, dijital baskı ile uygulanan, en etkili reklam seçeneklerinden biridir. İlk bakışta dikkat çekmediği düşünülen cam reklamı, akılda kalıcılık açısından en çok tercih edilen reklam modelleri arasında yer almaktadır. İç ve dış mekânlarda kalıcılığını oldukça uzun süre koruyabilen yöntemlerle üretilen cam reklam kaplama, görünümüyle de oldukça dekoratif ve şık bir seçenek olacaktır. Forza Dizayn, cam reklam giydirme seçeneklerinde pratik ve uygun fiyatlı çözümler sunuyor.

Estetik görünümüyle uzun vadede konforlu bir kullanım sunan cam giydirme reklam, mimariye renkli dokunuşlar katarken şirketinizin görünürlüğünü zirveye taşıyacaktır. Özellikle dış cephe reklam giydirme tercih edilebilirlik ve ulaşılabilirlik açısından büyük fırsat ve avantaj sağlayacaktır.

Cam ve Cephe Reklam Giydirmenin Kullanıcıya Faydaları Nelerdir?

Son teknoloji dijital baskı çözümleriyle gerçekleştirilen cam ve cephe giydirme reklamları pazarlama kampanyanız için güçlü bir destek sağlar. Cephe giydirmede esas amaç görünürlüktür. Her gün binlerce insanın yolculuk ederken geçtiği caddelerde bulunan bir yapıda sizin isminizin geçmesi, şirket prestijiniz açısından olumlu etkiler yaratır ve pazarlama hedeflerinizi kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Cam ve cephe giydirme farklı baskı yöntemleriyle uygulanabilmektedir. İç ya da dış mekânlar için uygulanabilen baskılar için malzeme çeşitleri; folyo, vinil, one way vision, mesh, bez afiş gibi malzemelerdir. Örneğin; şirket binanız için yaptıracağınız folyo baskı giydirme ile dışarıdan verdiğiniz reklam görünürken bina içerisinden herhangi bir yansıma ya da karanlık olmadan dışarısı net görünebilmektedir.

Cam ve Cephe Reklam Giydirme Nerelerde Kullanılır, Nerelerde Kullanılması Daha Etkili Sonuç Sağlar?

Büyük caddelerde, alışveriş merkezlerinde ve ofislerde kullanılan cam reklam yazısı, büyük binalara giydirilen dış cephe reklam gün içerisinde milyonlarca insanın dikkatini çekecektir. Özellikle merkezi yerleşim birimlerinde bulunan, trafik akışının ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu anayol üzerindeki binalara giydirilen reklamların etkisi daha fazla olacaktır.

Basit, zahmetsiz ama oldukça etkili cam ve cephe reklam giydirme seçeneklerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için danışmanlarınızla iletişime geçebilir, uygun fiyatlı çözümlerimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.