Araç Giydirme

Araç Giydirme Çözümleri

2013 yılından bugüne faaliyet gösterdiği sektörlerin öncü firmalarından biri olan Forza Dizayn, siparişe özel üretim konusunda uzmanlaşmış, profesyonel kadrosu ve geniş ürün portföyü ile sektörlerinde öncü olan firmaların KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞI olarak ürün ve hizmet üretmektedir. Araç Giydirme, projeye özel çözümler sunduğumuz ürünlerimizin arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin lider araç giydirme firmalarından biri olarak araçlarınızın boyalarına hiçbir zarar vermeden araç giydirme uygulamalarımızı yapıyoruz. Dijital baskı makinalarımız ile dilediğiniz baskıyı kendi içimizde yapıp en kısa sürede araçlarınızı kaplıyoruz.

Araç giydirme, araçlarınız hareket halindeyken firmanızın reklamını yapmanın etkili yöntemlerinden biridir. Ayrıca diğer reklam mecralarına göre en ekonomik reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Araç kaplama yaptırarak yıllar boyunca sizin reklamınızı yapan bir araca sahip olabilirisiniz.

Firmanızın logosu, telefonunu, ünvanı ve web sitesi gibi bilgilerinizi araçlarınızın üzerine profesyonel kadromuzla kaplıyoruz.

Aynı zamanda aracınızın görüntüsünü değiştirmek için en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Boyası solmuş ve görüntüsünden memnun olmadığınız aracınızı, boyama gibi kalıcı bir işlem yapmaya gerek kalmadan aracınızı kaplatabilirsiniz.

Projeye göre araç giydirmenizi düz folyo kesim, cast folyo, olarak yapabildiğimiz gibi bas-kes folyo olarak da uygulayabiliyoruz.

Ticari araç, panelvan, minibüs, kamyonet, kamyon, tır, ve otobüslerinizi kaplayabildiğimiz gibi özel binek araç, araba, cip, yat ve gemilerinizi de kusursuz bir şekilde kaplayabiliriz.

Araç kaplama işlemi yapılırken öncelikle uygulama yapılacak olan aracınızın birebir ölçüleri alınarak fotoğrafları çekilir ve dijital ortama aktarılır. Dijital ortamda ölçülendirme işlemiyle beraber grafik tasarımı yapıldıktan sonra sizlerin onayına sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra araç kaplama işlemine başlanmaktadır.

Forza Dizayn olarak, teknolojik makine parkurumuz, profesyonel kadromuz ve uzun yılların deneyimiyle araç giydirme konusunda da yanınızdayız.

 

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.