Pole Banner Elektrik Direği Reklam

Pole Banner - Elektrik Direği Reklamı Nedir?

Açık hava reklamlarının en önemli parçası olan elektrik direği reklamları, kullanıcının hedef kitlesine göre hazırlanan oldukça verimli reklam türüdür. Farklı boyutlarda ve farklı alanlarda uygulanabilmektedir. Pole banner, reklam bilinirliği ve özellikle marka prestiji için oldukça etkilidir.

Trafikteyken karşılaştığımız genelde dizilerin, sinemaların reklamlarını içeren pole bannerların etkileşimi oldukça yüksektir. Asansörlü bir aparat ile yerleştirilen vinil afişler kolaylıkla takıp çıkarılabilmektedir.

Elektrik Direği Reklamlarının Avantajı

Direk reklamları doğru iletişim ve doğru kampanyayla büyük etkileşim alacağınız alanlara dönüşebilmektedir. Hedef kitleye uygun şekilde konumlandırılmış reklamlar, potansiyel müşterilerin göz aşinalığını kazanarak başarı oranını yükseltmektedir. Direk reklamlarında çoğu şeyin reklamını iletişimini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Reklamınızın etkili olması için en önemli kriter, doğru zemine, kaliteli malzeme ve boya kullanarak baskı yapılmasıdır.

Pole Banner - Elektrik Direği Reklamı Kimler Tarafından, Nerelerde Kullanılır?

Direk reklamları çoğunlukla, eğitim, sağlık, gayrimenkul firmalarının kullandığı üzerinde iletişim adreslerinin bulunduğu reklam türleridir. Genellikle çift taraflı olarak kullanılmaktadır. Yol üzerinde bulunan aydınlatma direklerine asansörlü bir sistem ile monte edilir.

Pole banner imalatı projenize özel olarak yapılmaktadır. Pole banner örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.