Pleksi Standları

Pleksi Stant Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Pleksi stantlar, her sektörde kullanılabilen estetik, şık ve pratik stant çeşitleridir. Ürün tanıtımı yapılmak için farklı tasarımlarda üretilebilen pleksi stantlar oldukça fazla tercih edilmektedir.

Pleksi stant, lazer kesim ile istenilen şekil ve modelde üretilebilmektedir. Dayanıklı, hafif ve şeffaf olması, kolay şekillendirilebilmesi ve kaliteli cam görünümü ile bir teşhir standı için en elverişli koşulları sağlar. Işıklı ve ışıksız olarak tasarlanabilmektedir. Genellikle kozmetik ve kırtasiye sektöründe kullanılmaktadır. Ayrıca, eczacılık, kuyumculuk ve otel fuaye alanlarında da kullanılmaktadır.

Pleksi Stantların Kullanıcıya Faydaları Nelerdir?

Pleksi teşhir standı, sağlam ve dayanıklı olması sebebiyle özellikle toplu sergileme alanlarında çok fazla tercih edilmektedir. Cama göre daha dayanıklı olması uzun yıllar kolaylık ve rahatlıkla kullanılmasını sağlar. Kurulumu kolaydır.

Pleksi malzemenin kolay şekillendirilebilmesi sebebiyle her türlü tasarıma uygun hale getirilebilmektedir. Pleksi stantların, sergilenecekleri alana, vitrine ya da kullanılacak ürünlere göre istenilen boyutlarda üretimi yapılabilmektedir. Hafif ve şeffaf yapısı sayesinde bulunduğu alanlarda kalabalık ve dağınık görünümü engeller.

Düşük maliyeti sebebiyle fiyat/performans ürünü olan pleksi stantlar ürün sergilemede en çok tercih edilen stant malzemeleri arasındadır.

Pleksi ürün teşhir stantları projenize özel olarak üretilmektedir. Pleksi stant örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.