Işıklı Krom Tabela

Işıklı Krom Tabela Nedir?

Krom dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz metallerden biridir. Krom yapısından dolayı parlak ve bir nevi ayna görüntüsüne sahip olduğu için özellikle dekorasyon ve tabela gibi detaylarda kullanılmaktadır.

Dikkat çekici görünümünün yanında dayanıklı ve sağlam olması da ışıklı krom tabelanın çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Işıklı krom tabelalar, kromun zengin görünüşü nedeniyle daha prestijli ve kaliteli bir duruş sunmaktadır.

Işıklı Krom Tabela Nasıl Yapılmaktadır?

Işıklı krom tabelalar genellikle tek tek harflerin birleşmesinden oluşmaktadır. Bu kutu harfler ince paslanmaz krom saclardan yapılmaktadır. Her bir harfin ön ve yan yüzeyleri lazer sistemli kesicilerle kesilerek hazırlanmaktadır. Işıklı paslanmaz tabelalar ham renkte bırakılabildiği gibi istenen renge de boyanabilmektedir. Paslanma yapmayan ince krom sac malzemeyle yapıldığı için oldukça dayanıklıdır ve çok uzun süre kullanılabilmektedir. Özellikle sıcak, soğuk yağmur, fırtına gibi hava koşullarına oldukça dayanıklıdır.

Krom harf tabela makineler yardımıyla seri olarak üretilebildiği gibi çoğunlukla el işçiliği olarak üretilmektedir. Tercihinize göre tek renk LED ışıklı üretilebildiği gibi neon ışıklı tabela olarak da üretilebilmektedir.

Işıklı krom tabela projenize özel olarak üretilmektedir. Uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.