Işıklı Alüminyum Tabela

Işıklı Alüminyum Tabela Nedir?

Çatı ve bina cepheleri gibi alanlar için büyük ebatla üretilmesi gereken ışıklı tabela çeşitlerinde kullanılan alüminyum malzeme, tabelanın daha hafif ve daha dayanıklı olmasını sağlar.  Alüminyum belirtilen tasarıma uygun şekilde kesildikten sonra statik boya ile boyanır, montaj işlemi gerçekleştirilir ve en son ışıklı alüminyum tabela olarak kullanıma hazır hale getirilir.

Işıklı Alüminyum Tabela Kullanımının Kullanıcıya Faydaları Nelerdir?

Bir markanın, mağazanın, dükkânın olmazsa olmazı girişte karşılaşılan tabeladır. Işıklı LED tabela ne kadar ilgi çekici ve kaliteli olursa müşterilerin o mağazayı tercih etme oranı da oldukça fazla olmaktadır. Bu sebeple tabela seçimi oldukça önemlidir. Tabelalarda LED ışıklı yazı ya da LED ışıklı harf kullanımı diğer düz marka tabelalarına göre fark edilebilirliği daha da arttırmaktadır.

Alüminyum malzemeden yapılan ışıklı LED tabelalar, her türlü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. LED tabelalar, projenize ya da marka logonuza bağlı olarak istenilen boy ve ebatlarda üretilmektedir. Diğer tabela çeşitlerine göre tasarım bakımından oldukça fazla alternatife sahiptir.

Işıklı alüminyum tabela projenize özel olarak üretilmektedir. Uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.