İç Mekan Duratrans Baskı

İç Mekân - Duratrans Baskı Nedir?

Duratrans aslında yaptığı işle özdeşleşmiş bir marka ismidir. Yüksek ışık geçirgenliği olan tüm baskı ürünlerine duratrans denilmektedir. Işık geçirgenliği yüksek olan bir PVC’ye ya da ışıklı bir kasaya yerleştirilmiş şeffaf plakalar yapılan baskı duratrans baskı denilmektedir.

Duratrans baskı genellikle iç mekânlarda kullanılmaktadır. Baskı malzemeleri polyesterden üretilmektedir. Bu PET malzeme üzerine renkleri daha iyi alabilmesi ve canlılığını kaybetmemesi adına, kimyasal bir katmanla kaplama işlemi yapılır. Bu katman fazla miktarda mürekkebi içine hapsederek çabuk kurutmaktadır. Fazla miktarda mürekkep kullanılması pigmentasyonu arttırmaktadır ve bu şekilde içinden ışık geçtiğinde daha doygun bir görünüm elde edilmiş olacaktır.

Duratrans Baskı Kullanım Avantajları Nelerdir?

Duratırans baskı ihtiyaç duyulan ışıklı görseller için en üst düzey kaliteye sahiptir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Dış mekânlarda da iç mekânlar kadar iyi görünmektedir. Işığı yüksek derecede geçirmesi, görselin çok fazla dikkat çekmesine sebebiyet vermektedir. Ayrıca güneş ışıklarından zarar görmemesi dış mekânlara uygulanmasına kolaylık sağlamaktadır.

İç Mekân - Duratrans Baskı Nerelerde Kullanılır?

Arka yüzeyinden mutlaka ışık alan mekânlara uygulanmalıdır. Fiberglas, akrilik ya da cam üzerine uygulanması uygundur. Alışveriş merkezi panolarına, bina girişlerine, vitrinlere, duraklara, market ürün dolaplarının üzerinde ve billboardlarda kullanılmaktadır.

Duratrans baskı projenize özel olarak üretilmektedir. İç mekân baskı örneklerini görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.