Işıklı Kompozit Tabela

Işıklı Kompozit Tabela Nedir?

Kompozit tabela, alüminyum kompozit malzemeyle üretilmiş, sandviç şeklindeki panellerden oluşan tabeladır. Alüminyum kompozit oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra diğer malzemelere göre oldukça hafiftir. Darbelere dayanıklıdır. Oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir ve temizliği çok kolaydır.

Kompozit Tabela Neden Tercih Edilmelidir?

Kompozit oyma ışıklı tabela iyi tasarlandığında ve kaliteli üretildiğinde uygulandığı alan ile çok uyumlu bir görünüm sağlamaktadır. Kompozit aynı zamanda dış cephe kaplamalarında da kullanılmaktadır. İç mekânlarda kullanılabildiği gibi dayanıklılığı sebebiyle dış mekânlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bunların yanı sıra ışıklı kompozit tabela maliyet olarak da diğer tabelalara oranla daha uygundur.

En basit kompozit oyma tabela, bir kasa içine kompozit panellerin yerleştirilmesi ve içerisine LED ışıkların konulması ile elde edilir. Bu tarifin basit olduğu sanılsa da diğer tabela türlerine oranla daha zor yapılmaktadır. Kompozit ayrıca birçok tabelanın da zeminini oluşturmaktadır.

Cadde üzerlerinde, ara sokaklarda ya da alışveriş merkezleri içerisinde bulunan dükkânlarınızın dikkat çekici, prestijli ve kaliteli bir görüntüye sahip olması için kurumsal yapınıza uygun olan bir tabela tercih edebilirsiniz.

Işıklı kompozit tabela projenize özel olarak üretilmektedir. Uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.