Işıklı Vinil Germe Tabela

Işıklı Vinil Germe Tabela Nedir?

Vinil bir çeşit PVC türüdür, vinile diğer bir isimle branda da denilebilir. Son derece hafif ve dayanıklı olması aynı zamanda uygun fiyatlı seçeneklerinin olması nedeniyle tabelalarda oldukça fazla kullanılmaktadır.

Işıklı vinil germe tabela, vinil üzerine yapılan dijital baskı işlemi sonrasında uygun boyutta hazırlanan kasa üzerine dört köşesinden gerilerek hazırlanmaktadır. Kasa içerisine yerleştirilen LED aydınlatmalar sayesinde oldukça gösterişli bir görünüme kavuşur. 

Işıklı vinil tabelanın en önemli noktası yapılacak dijital baskı işlemidir. Renklerin parlaklık ve doygunluk oranı iyi ayarlanmalıdır. Bu şekilde arka planındaki ışıkla birlikte daha canlı gözükecektir.

Vinil Tabelanın Kullanıcıya Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Germe tabela istenilen ölçülerde tek parça halinde üretilebilmektedir. Yaygın kullanımda en büyük ölçüsü 50 metreye kadar ulaşmaktadır.

Dijital baskı ile istenilen tüm tasarımlar branda üzerine aktarılabilmektedir. İstenilen bütün görselleri sınırsız renk seçeneği ile ışıklı germe tabela üzerinde kullanabilirsiniz.

Vinil tabelalarda kullanılan zemin tek renk olmak zorunda değildir dilerseniz renk geçişli degrade olarak da üretilebilmektedir. Germe tabela iki şekilde hazırlanmaktadır, aparatlı germe ve zımba ile germe. Her iki yöntem de oldukça kullanışlı ve sağlamdır.

Işıklı vinil tabela projenize özel olarak üretilmektedir. Işıklı vinil germe tabela örnekleri görmek ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir, İstanbul İkitelli’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mesaj Gönderin

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.